Wynajem maszyn sadowniczych

Specjalnie dla Was wprowadziliśmy do oferty wynajem maszyn sadowniczych.

Ofertę maszyn na wynajem będziemy stale poszerzać, prosimy w tej sprawie o kontakt.

Świder ziemny MCMS Warka

Świder ziemny jest maszyną zawieszaną natrzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ), przeznaczoną do współpracy z ciągnikami rolniczymi klasy 0,6 ÷ 0,9T.

Napęd przekazywany jest poprzez wałek przekaźnika mocy z WOM ciągnika.

Świder służy do wiercenia dołków w ziemi podczas sadzenia drzew i krzewów owocowych itp. Istnieje możliwość wiercenia dołków głębszych, co pozwala zastosować urządzenie przy ustawianiu słupów ogrodzeniowych, szpalerów itp. Maszyna wierci otwory w ziemi w pionie do 65 cm przy średnicy wiertła ø50 cm i do głębokości 100 cm przy średnicy wiertła ø25 cm. Regulując prędkością obrotową wałka (WOM) mamy możliwość ustawienia szerokości rozsypywanej ziemi podczas wiercenia dołków.

Sadzarka Ditta- Seria

Sadzarko-głębosz DSG przeznaczony jest do sadzenia drzewek owocowych i ozdobnych. Sadzarka wyposażona jest w pojemne kosze na drzewka oraz znacznik odległości wsadu. Oprócz podstawowego zastosowania, urządzenie to może być użyte jako głębosz po zdemontowaniu części tylnej. Głębosz pozwala na spulchnianie i kruszenie gleby na znacznej głębokości w celu polepszenia jej właściwości fizycznych i biologicznych. W rezultacie stwarza lepsze warunki dla rozwoju systemu korzeniowego roślin. Wymienny grot umożliwia długotrwałą eksploatację. Wysoka wydajność urządzenia pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu.

Sadzarka KRÓLIK

Maszyna przeznaczona jest do sadzenia drzew i krzewów.
 
Sadzarka posiada:
  • masywny pług,
  • dozownik nawozu
  • pojemne kosze na drzewka,
  • znacznik odległości wsadu,
  • teleskopowy znacznik boczny do wyznaczania następnego rzędu (możliwość montażu zarówno z prawej jak i lewej strony sadzarki).
 
Odpowiednio dobrane kąty ostrzy powodują łatwe i szybkie zagłębienie pługa oraz małe opory podczas jazdy co umożliwia pracę z dowolnym typem ciągnika.

Podcinacz korzeni KRÓLIK

Podcinacz korzeni wykorzystywany jest do regulowania wzrostu i owocowania drzew.

Polecany szczególnie w sadach o silnym wzroście wegetatywnym.

podcinacz korzeni wynajem

Rozsiewacz wapna RCW3 PIAST

Idealny do rozsiewu wapna.
 
Ładowność 3t.